Co je módní portrét

Módní portrét NENÍ jen obyčejné focení, kdy přijdete k fotografovi, ten vás postaví před bílé pozadí a za dvacet minut odcházíte s nepříjemným pocitem, že nikdy nebudete vypadat jako krásky z magazínů. Módní portrét je ZÁŽITEK. Pojďme naplánovat, jaké fotky byste si přála. Chcete něco romantického? Svůdného? Elegantního? Sexy?

S čím Vám mohu pomoci

Business portrét

Profesionální, přirozené fotky pro váš business.
Víc fotek

Módní portrét

Staňte se celebritou z módního časopisu!
Více fotek

Rodinné focení

Co je cennějšího než společné vzpomínky?

O mně

Jmenuji se Jarka Šnajberková (dříve Hrnčárková) a jsem portrétní fotografka z Prahy.

Mou filosofíí je, že každá žena může být krásná, což se snažím dokázat při focení módního portrétu. Neexistují nefotogeničtí lidé, pouze fotografové, kteří člověka nedokážou dostatečně uvolnit a dobře mu říct, co dělat. Nevěříte? Přijďte si to zkusit a vytvoříme spolu fotky, na kterých budete vypadat jako celebrita z módního časopisu.

Fotogenická na každé fotce

Myslíte si, že nejste fotogenická? Toho se obává velká část mých klientek. Ale není k tomu žádný důvod, protože se zkušeným fotografem je fotogenický opravdu každý. Je to jenom o tom, abyste věděla, co před fotoaparátem dělat. A s tím vám do detailů poradím.

Pro většinu mých klientek, které chtěly módní portrét, to bylo úplně poprvé, kdy profesionální focení absolvovaly. Ale díky skvělé práci vizážistky, mým radám a tomu, že se dokázaly uvolnit, na fotkách vypadají jako zkušené modelky. Přesvědčte se samy na fotkách níže!

Získejte zdarma užitečné rady, jak se sobě líbit na všech fotkách z dovolených a akcí s přáteli!

(Kromě brožury bych Vám ráda jednou měsíčně zaslala email s dalšími tipy ohledně focení. Z odběru těchto emailů se můžete samozřejmě kdykoli odhlásit.)

Co na focení říkají ostatní klientky

Václava Gabrielová

Fotografování u Jarky mohu všem ženám jen doporučit, protože každá si zaslouží mít takový krásný portrét, jaké Jarka vytváří. Focení probíhá v příjemné uvolněné atmosféře, Jarka Vám vše ukáže a vysvětlí, takže se nemusíte bát, že nebudete vědět, jak na to a výsledek je naprosto dokonalý.

Kristýna Fedelesová

Focení s Jarkou byl úžasný zážitek, který mohu všem jen doporučit. Jarka je velmi talentovaná a profesionální fotografka, která Vám přesně řekne, co a jak máte dělat, abyste na fotkách vypadali co nejlépe. Jsem moc ráda, že jsem si na focení tehotenskych fotek vybrala právě ji a už teď se moc těším, až se znovu potkáme při focení našeho miminka.

Alžběta Ježková

Chtěla bych Vám i slečně vizážistce moc poděkovat za celé dopoledne ! Focení jsem se obávala, protože to nepatří mezi moje nejoblíbenější činnosti, ale opravdu musím říct, že jsem se cítila fajn a výsledným fotkám jsem ani nechtěla uvěřit – na některých jsem si připadala i hezká. Takže moc děkuju za krásný make-up, příjemnou atmosféru a samozřejmě za krásný výsledek - určitě vás budu doporučovat!

Tereza Ryšavá

Úžasné, milé a profesionální focení! Paní fotografku Jarku mohu vřele doporučit. Fotky vyšli ještě lépe než jsem si představovala a focení samotné jsem si moc užila. Již teď se těším na příště.

Scroll to top