Co je módní portrét?

Módní portrét NENÍ jen obyčejné focení, kdy přijdete k fotografovi, ten vás postaví před bílé pozadí a za dvacet minut odcházíte s nepříjemným pocitem, že nikdy nebudete vypadat jako krásky z magazínů. Módní portrét je ZÁŽITEK. Nejdříve spolu domluvíme, jaké fotky byste si přála. Chcete něco romantického? Svůdného? Elegantního? Sexy?

S čím Vám mohu pomoci?

Módní portrét, Praha
Profesionální, přirozené fotky pro váš business
Staňte se celebritou z módního časopisu!
Existujte na fotkách pro sebe i své blízké!

Focení módního portrétu obsahuje:

Módní portrét, Praha
Módní portrét, Praha
Módní portrét, Praha
Módní portrét, Praha
Módní portrét, Praha
Módní portrét, Praha

Co když nejsem fotogenická?

Toho se obává velká část mých klientek. Ale není k tomu žádný důvod, protože se zkušeným fotografem je fotogenický opravdu každý. Je to jenom o tom, abyste věděla, co před fotoaparátem dělat. A s tím vám do detailů poradím.

Pro většinu mých klientek, které chtěly módní portrét, to bylo úplně poprvé, kdy profesionální focení absolvovaly. Ale díky skvělé práci vizážistky, mým radám a tomu, že se dokázaly uvolnit, na fotkách vypadají jako zkušené modelky. Přesvědčte se samy na fotkách vedle.

Stále váháte? Podívejte se na galerii s proměnami!

Co na focení říkají ostatní?

Chtěla bych Vám i slečně vizážistce moc poděkovat za celé dopoledne ! Focení jsem se obávala, protože to nepatří mezi moje nejoblíbenější činnosti, ale opravdu musím říct, že jsem se cítila fajn a výsledným fotkám jsem ani nechtěla uvěřit – na některých jsem si připadala i hezká. Takže moc děkuju za krásný make-up, příjemnou atmosféru a samozřejmě za krásný výsledek - určitě vás budu doporučovat!
Alžběta Ježková

"Jarka je báječná fotografka, která dokáže navodit skvělou atmosféru při foceni, poradit,pokud si nevíte rady a foceni se stává zábavou :) rozhodně bych doporučila všem, kteří chtějí mít profesionální a krásne fotky."
Nikola Nekvindová

Talentovaná, úžasná a milá fotografka, doufám, že to nebylo naše poslední focení :) spokojenost
Adéla Julišová

Tak jsem si myslela, že mě má báječná dcera objednala na focení a teď když jsem viděla fotografie.... tak zjišťuji, že Jaruška je kouzelnice :-O Jestli se chcete cítit a být opečovávaná jako princezna, tak doporučuji strávit kouzelné odpoledne u fotografky Jarky, která dokáže poradit jak vypadat pohádkově. Jaruško, děkuji za nezapomenutelný zážitek a nádherné fotografie, které budu jednou ukazovat vnoučatům :-)
Zuzana Fromlová

Co si z focení odnesu?

Kromě toho, že focení je jedinečný zážitek, při kterém krásně zrelaxujete a uvědomíte si, jak krásná jste, si samozřejmě odnesete krásné fotografie. Je jen na vás, kolik si jich vyberete. Až uvidíte výsledné fotografie, můžete se rozhodnout, o který z následujících balíčků budete mít zájem.

Aby byl zážitek z focení kompletní, vřele doporučuji využít i služeb vizážistky a nechat si zapůjčit oblečení speciálně na focení.

Balíčky

   S M L
Počet výsledných fotek 6 10 15
Cena balíčku 3500,-Kč 5500,-Kč 7500,-Kč
Dodatečná fotografie 600,-Kč 550,-Kč 500,-Kč

 

Doplňující služby

Vizáž a úprava vlasů ... 1000,- Kč

Tisk fotografií na formát 15*23cm a podlepení bílou paspartou (viz video výše) ... 100,-Kč/kus
Tisk fotografií na formát A3 ... 200,-Kč

Zapůjčení 3 modelů oblečení 700,- Kč
Zapůjčení 5 modelů oblečení 1000,- Kč

Je možné objednat dodatečný tisk fotografií v rozměrech až do 1 metru. Napište mi pro podrobný ceník.

Poznámka: Mým cílem je poskytovat klientům fotografie pouze v té nejvyšší možné kvalitě. Z toho důvodu neposkytuji nevyretušované fotky jinak než ve formě časově omezených náhledů. Děkuji za pochopení.

Chci si naplánovat focení, na kterém budu vypadat jako celebrita z módního časopisu!

S kým si chcete focení užít?*

Jak by měly vypadat Vaše fotografie?

Femme Fatale. Sbalte večerní šaty a šperky, které si schováváte pro speciální příležitost.Elegantní. Přineste si šaty, sukně, boty na podpatku.Profesionální. Chci, abych fotky mohla použít v práci.Ležérní. Chci to být prostě já. Sbalte vaše oblíbené tričko a džíny.Sexy. Ráda bych něco odvážného, možná ve spodním prádle.

Kde byste chtěla fotit?*

Jaký je účel fotek?*

Poznámky

Jak jste se o stránkách dozvěděli?*

Povězte mi něco o sobě

Vaše jméno a příjmení*

Váš email*

Váš telefon*Údaje označené hvězdičkou jsou povinné.