Několik slov od mých klientek

Fotografování u Jarky mohu všem ženám jen doporučit, protože každá si zaslouží mít takový krásný portrét, jaké Jarka vytváří. Focení probíhá v příjemné uvolněné atmosféře, Jarka Vám vše ukáže a vysvětlí, takže se nemusíte bát, že nebudete vědět, jak na to a výsledek je naprosto dokonalý.

Václava Gabrielová

Focení s Jarkou byl úžasný zážitek, který mohu všem jen doporučit. Jarka je velmi talentovaná a profesionální fotografka, která Vám přesně řekne, co a jak máte dělat, abyste na fotkách vypadali co nejlépe. Jsem moc ráda, že jsem si na focení tehotenskych fotek vybrala právě ji a už teď se moc těším, až se znovu potkáme při focení našeho miminka.

Kristýna Fedelesová

Spolupracuji s více fotografy, ale s Jarkou poslední dobou opravdu často. :-) Moc se mi líbí její styl fotek, pohodová a přátelská atmosféra, která na focení panuje od začátku do konce, krásné měkké světlo ateliéru, které vypadá na fotkách skvěle, a také jejich následná decentní úprava. Na fotkách jste to opravdu Vy - krásná a uvolněná. Já se s radostí postarám o Váš make-up a úpravu vlasů, Jarka umí zase skvěle poradit s pózami, takže se nemusíte ničeho obávat i pokud fotíte poprvé, maximálně že Vás bude bolet břicho od neustálého smíchu. :-) Doporučuji!

Martina Kottová

Jednoduše nemůžu doporučit jiného profíka ve svém oboru než je Jarka. Ostych opadl okamžitě a focení jsem si náramně užila. Skvělý zážitek,naprosto profesionální přístup a já jen doufám,že se brzy setkáme při dalším focení.
Ještě jednou děkuji :-).

Aneta Jahodová

Tak jsem si myslela, že mě má báječná dcera objednala na focení a teď když jsem viděla fotografie.... tak zjišťuji, že Jaruška je kouzelnice :-O
Jestli se chcete cítit a být opečovávaná jako princezna, tak doporučuji strávit kouzelné odpoledne u fotografky Jarky, která dokáže poradit jak vypadat pohádkově. Nesmím zapomenout na vizážistku -Martinu Kottovou, spolu s Jaruškou tvoří profesionální tým. Jaruško děkuji za nezapomenutelný zážitek a nádherné fotografie, které budu jednou ukazovat vnoučatům.

Zuzana Fromlová

Talentovaná, úžasná a milá fotografka, doufám, že to nebylo naše poslední focení :) spokojenost

Adéla Julišová

Chtěla bych Vám i slečně vizážistce moc poděkovat za celé dopoledne ! Focení jsem se obávala, protože to nepatří mezi moje nejoblíbenější činnosti, ale opravdu musím říct, že jsem se cítila fajn a výsledným fotkám jsem ani nechtěla uvěřit – na některých jsem si připadala i hezká. Takže moc děkuju za krásný make-up, příjemnou atmosféru a samozřejmě za krásný výsledek - určitě vás budu doporučovat!

Alžběta Ježková

Jarka je báječná fotografka, která dokáže navodit skvělou atmosféru při foceni, poradit,pokud si nevíte rady a foceni se stává zábavou :) rozhodně bych doporučila všem, kteří chtějí mít profesionální a krásne fotky.

Nikola Nekvindová

Fotograf Praha

Úžasné, milé a profesionální focení! Paní fotografku Jarku mohu vřele doporučit. Fotky vyšli ještě lépe než jsem si představovala a focení samotné jsem si moc užila. Již teď se těším na příště

Tereza Ryšavá

Fotograf Praha

Konečně někdo, kdo umí a s kým se mohu cítit sama sebou. Prostě umíte z lidí vykouzlit to nejlepší.

Kateřina Krejčí

Scroll to top