Co je módní portrét?

Módní portrét NENÍ jen obyčejné focení, kdy přijdete k fotografovi, ten vás postaví před bílé pozadí a za dvacet minut odcházíte s nepříjemným pocitem, že nikdy nebudete vypadat jako krásky z magazínů. Módní portrét je ZÁŽITEK. Nejdříve spolu domluvíme, jaké fotky byste si přála. Chcete něco romantického? Svůdného? Elegantního? Sexy?

S čím Vám mohu pomoci?

Módní portrét, Praha
Profesionální, přirozené fotky pro váš business
Staňte se celebritou z módního časopisu!
Existujte na fotkách pro sebe i své blízké!

Focení módního portrétu obsahuje:

Co když nejsem fotogenická?

Toho se obává velká část mých klientek. Ale není k tomu žádný důvod, protože se zkušeným fotografem je fotogenický opravdu každý. Je to jenom o tom, abyste věděla, co před fotoaparátem dělat. A s tím vám do detailů poradím.

Pro většinu mých klientek, které chtěly módní portrét, to bylo úplně poprvé, kdy profesionální focení absolvovaly. Ale díky skvělé práci vizážistky, mým radám a tomu, že se dokázaly uvolnit, na fotkách vypadají jako zkušené modelky. Přesvědčte se samy na fotkách vedle.

Stále váháte? Podívejte se na galerii s proměnami!

Co na focení říkají ostatní?

Chtěla bych Vám i slečně vizážistce moc poděkovat za celé dopoledne ! Focení jsem se obávala, protože to nepatří mezi moje nejoblíbenější činnosti, ale opravdu musím říct, že jsem se cítila fajn a výsledným fotkám jsem ani nechtěla uvěřit – na některých jsem si připadala i hezká. Takže moc děkuju za krásný make-up, příjemnou atmosféru a samozřejmě za krásný výsledek – určitě vás budu doporučovat!

Alžběta Ježková

Tak jsem si myslela, že mě má báječná dcera objednala na focení a teď když jsem viděla fotografie…. tak zjišťuji, že Jaruška je kouzelnice :-O
Jestli se chcete cítit a být opečovávaná jako princezna, tak doporučuji strávit kouzelné odpoledne u fotografky Jarky, která dokáže poradit jak vypadat pohádkově. Jaruško, děkuji za nezapomenutelný zážitek a nádherné fotografie, které budu jednou ukazovat vnoučatům :-)

Zuzana Fromlová

Talentovaná, úžasná a milá fotografka, doufám, že to nebylo naše poslední focení :) spokojenost

Adéla Julišová

Jarka je báječná fotografka, která dokáže navodit skvělou atmosféru při foceni, poradit,pokud si nevíte rady a foceni se stává zábavou :) rozhodně bych doporučila všem, kteří chtějí mít profesionální a krásne fotky.

Nikola Nekvindová

Co si z focení odnesu?

Kromě toho, že focení je jedinečný zážitek, při kterém krásně zrelaxujete a uvědomíte si, jak krásná jste, si samozřejmě odnesete krásné fotografie. Je jen na vás, kolik si jich vyberete. Až uvidíte výsledné fotografie, můžete se rozhodnout, o který z následujících balíčků budete mít zájem.

Aby byl zážitek z focení kompletní, vřele doporučuji využít i služeb vizážistky a nechat si zapůjčit oblečení speciálně na focení.

Balíčky

   S M L
Počet výsledných fotek 6 10 15
Cena balíčku 5000,-Kč 7000,-Kč 9000,-Kč
Dodatečná fotografie 500,-Kč 450,-Kč 400,-Kč

 

Doplňující služby

Vizáž a úprava vlasů ... 1500,- Kč

Tisk fotografií na formát 15*23cm a podlepení bílou paspartou (viz video výše) ... 100,-Kč/kus
Tisk fotografií na formát A3 ... 200,-Kč

Pokud byste měli zájem o focení venku a ne v ateliéru, cena každého balíčku je o 1000,-Kč nižší.

Je možné objednat dodatečný tisk fotografií v rozměrech až do 1 metru. Napište mi pro podrobný ceník.

Poznámka: Mým cílem je poskytovat klientům fotografie pouze v té nejvyšší možné kvalitě. Z toho důvodu neposkytuji nevyretušované fotky jinak než ve formě časově omezených náhledů. Děkuji za pochopení.

Chci si naplánovat focení, na kterém budu vypadat jako celebrita z módního časopisu!

Nejbližší volné termíny – leden 2019

S kým si chcete focení užít?*

Jak by měly vypadat Vaše fotografie?

Femme Fatale. Sbalte večerní šaty a šperky, které si schováváte pro speciální příležitost.Elegantní. Přineste si šaty, sukně, boty na podpatku.Profesionální. Chci, abych fotky mohla použít v práci.Ležérní. Chci to být prostě já. Sbalte vaše oblíbené tričko a džíny.Sexy. Ráda bych něco odvážného, možná ve spodním prádle.

Kde byste chtěla fotit?*

Jaký je účel fotek?*

Poznámky

Jak jste se o stránkách dozvěděli?*

Povězte mi něco o sobě

Vaše jméno a příjmení*

Váš email*

Váš telefon*Údaje označené hvězdičkou jsou povinné.

Scroll to top