Portrétní focení Praha Portrétní focení Praha

Co je to kouzelný portrét?

Kouzelný portrét je focení, ve kterém popustíme uzdu fantazii a vytvoříme spolu něco jedinečného. Je to zážitek, na který budete rádi vzpomínat, a fotografie, které během focení vzniknou, si hrdě pověsíte na zeď nebo je někomu věnujete jako dárek.

Kouzelný portét se od klasického focení liší v tom, že budeme mnohem kreativnější. Pomůžu vám s vymyšlením a obstaráním zajímavého kostýmu a doplňků, pomocí kterých nejlépe ztvárníme atmosféru a příběh, který si přejete zachytit.

Vzhledem k tomu, že se focení věnuji již dlouhá léta, nashromáždila jsem vcelku velkou zásobu oblečení. A velice ráda vám pomůžu obstarat i nové kousky, které se přesně budou hodit do vymyšleného konceptu. Pokud budete mít zájem, zařídím (tzn. vyrobím nebo pronajmu) rekvizity a doplňky, které by se k focení hodily. K dispozici jsou i dlouhé paruky, které jsou skvělé, pokud máte zájem o fantasy nebo vílí focení.

Místo focení se liší podle toho, jaký styl fotek byste si přáli. Můžeme fotit v ateliéru nebo exteriéru. Mám vyhlídnutá místa, která vypadají skvěle na fotkách a kde nás nebude rušit moc lidí, abychom na focení měli klid a mohli se plně ponořit do tvoření.

Přijde vám, že “jen” focení nestačí?

I pro vás mám odpověď! Dlouhá léta se věnuji tvorbě fotomontáží, kdy do klasických fotek přidávám elementy, které by nebylo možné nebo bylo moc drahé rovnou vyfotit. Tady už jsou možnosti doslova neomezené.

Co si z focení odnesu?

Kromě toho, že focení je jedinečný zážitek, na který budete dlouho vzpomínat, si samozřejmě odnesete krásné fotografie. Je jen na vás, kolik si jich vyberete. Až uvidíte výsledné fotografie, můžete se rozhodnout, o který z následujících balíčků budete mít zájem. Pokud chcete fotografií méně, podívejte se na À la carte ceník.

Aby byl zážitek z focení kompletní, vřele doporučuji využít i služeb vizážistky.

A) Balíčky

  SML
Počet výsledných fotek61015
Cena balíčku6000 Kč8000 Kč10 000 Kč
Dodatečná fotografie750 Kč700 Kč600 Kč

V ceně balíčků je podrobná konzultace před focením, při které se přesně domluvíme na tom, jak by měly výsledné fotky vypadat. Dále cena zahrnuje výběr lokality vhodné plánované focení. Může se jednat o ateliér i volně dostupný exteriér. V ceně je také zahrnuto zapůjčení jednoho základního kostýmu a doplňků.

Doplňující služby
Vizáž a úprava vlasů … 1800 Kč
Zajištění složitějšího kostýmu a rekvizit na focení … cena dle náročnosti, od 500 Kč – vždy budete vědět cenu předem
Zajištění běžně nepřístupné lokality … dle zvoleného místa

Tisk fotografií
Formát 30 * 40 cm a rámování … 750 Kč
Formát 40 * 60 cm a rámování … 1050 Kč

Je možné objednat dodatečný tisk fotografií v rozměrech až do 1 metru. Napište mi pro podrobný ceník.

Vážným zájemcem o focení se stáváte po úhradě zálohy 3000 Kč, která je z důvodu zajištění fotografování nevratná. Děkuji za pochopení.

V případě špatného focení sjednáme nový termín focení.

B) À la carte

Líčení a česání … 1800,-Kč
Fotografování … 1500,-Kč
Retuš fotografie … 1000,-Kč

Poznámka: Mým cílem je poskytovat klientům fotografie pouze v té nejvyšší možné kvalitě. Z toho důvodu neposkytuji nevyretušované fotky jinak než ve formě časově omezených náhledů. Děkuji za pochopení.

Chci si naplánovat kouzelné focení, ze kterého získám jedinečné fotky!

  Jaký je účel fotek?*

  Máte alespoň přibližnou představu, jaký styl fotek byste si představovali?

  Jak jste se o stránkách dozvěděli?*

  Povězte mi něco o sobě

  Vaše jméno a příjmení*

  Váš email*

  Váš telefon*

  Údaje označené hvězdičkou jsou povinné.

  Scroll to top