Chcete, aby vaše portréty vypadaly bezchybně, ale nehodláte trávit hodiny u počítače jejich retušováním? Pak jste na správném místě!

V tomto kurzu vám poradím, jak správně vyretušovat portréty tak, abyste odstranili rušivé nedokonalosti pleti a dotáhli k dokonalosti rysy obličeje. A přitom aby nebylo patrné, že nějaké to digitální kouzlení proběhlo.

Více podrobností

V tomto kurzu se proto zaměříme na pózování vašich klientů.

Ukážeme si, jak rychle uvolnit člověka, kterého budete fotit. Vysvětlíme si zásady správného pózování a ukážeme si, kdy je vhodné jaké pózy používat. Dále si řekneme, jak šikovně zeštihlovat a zdůrazňovat přednosti foceného člověka.

Více podrobností

V kurzu se budeme bavit o tom, jak nejlépe pracovat s denním světlem.

Nemusíte utrácet spoustu peněz za fotografické blesky, abyste získali úžasné fotografie. Budeme se bavit o tom, jak nejlépe pracovat s denním světlem, jaké jsou potřeba doplňky, jaká je vhodná doba focení a jak hledat místa, kde budete fotit.

Více podrobností

Přirozená úprava portrétů v Photoshopu

Dozvíte se, jak přirozeně upravovat proporce, jak zbavit pleť různých nedokonalostí, jak ji vyhladit a vystínovat. Nebude chybět ani povídání o úpravě barev.

Zjistěte více

Rychlé a efektivní úpravy fotografii ve Photoshopu

V tomto tří hodinovém kurzu se dozvíte, jak rychle a přirozeně retušovat vaše portrétní fotografie. Kromě mých rad a doporučení je video proloženo i nejčastějšími diváckými otázkami o retušování a fotografování.

Zjistěte více

Pózování pro každého

Většina klientů nemá nejmenší tušení, jak při focení pózovat. Je na vás, abyste jim řekli, co mají dělat. Naučte se, jaké pózy nejlépe fungují.

Zjistěte více

Tvorba dramatické scény v PS

Přemýšleli jste někdy nad tím, jak vytvořit dramatické světlo ve vašich fotkách a povznést je tak na úplně novou úroveň? Pak je tento kurz určen právě pro vás!

Zjistěte více

Scroll to top