Reference

[one_half]

Až se vzpamatuju z toho, jak neskutečnej talent jsi, tak tu vyplodím nějaký smyslupnější komentář:-D:-) Jsem hnidopich a na každej fotce vidím svoje chyby, tady se jich ale nemůžu dohledat:-)) Takže strašně děkuju- jak za fotky, tak za to, že jsem Tě měla tu čest poznat:-)

Adéla

 

Moc milá, přátelská, ochotná, profesionální, nápaditá, usměvavá a pozitivní. Moc dobře se mi s ní komunikovalo a pracovalo. Už se moc těším na další fotky a focení, protože by byl hřích nevyužít jejího talentu.:))Má totiž hlavně cit a na fotkách je to vidět…

Petra

 

Všem chci moc moc doporučit tuhle úžasnou osobu a fotografku. Focení bylo super pojmuté spíše jako výlet a zábava :-) Jarka je profesionálka a prostě je nejlepší :-) Těším se na fotečky a na další spolupráci s tebou :-*

Jana

Nějaký ten pátek už fotím a mohu upřímně říct, že focení s Jarčou bylo jedno z mých nejlepších. Ona je skvělá fotografka, ví co chce a podle toho také vypadají její fotky…originální…nápaditý…prostě úžasný….Moc děkuji za skvělé focení, opravdu Ti patří mé velké DĚKUJI!!!

Romana

[/one_half]
[one_half_last]

Jarka mi padla do oka hned, jak jsem jí uviděla. =)) Je hrozně milá a přátelská. Vůbec jsem se nenudila, protože jsme furt vymýšlely, co nafotit, do toho jsme si povídaly a zpívaly s písničkama, které při focení hrály. Bylo to prostě perfektní. Hrozně jsem si to užívala a doufám, že se domluvíme na další focení…=p Děkuju za skvělé fotky a za ten den..=)))

Verča

I když nás zradila technika:-), tak Jarča skvěle improvizovala..bylo to moc příjemné odpoledne a doufám, že si to brzy zase zopakujeme..už podle první fotky mohu říct, že je to výborná fotografka!:-)) a úžasná slečna..

Verča

Jarka je velice příjemná mladá slečna, která hýří optimismem, vtipem a přátelskostí. Ví, jak chce aby fotka vypadala, vymyslí množství možností a neustane, dokud fotka není dle jejích představ. Jedná s vámi jako v bavlnce, složí vám oblečení, přinese rekvizity a ještě se v 7stupních celsia stačí téměř plazit po zemi aby záběr a úhel fotky byl ten správný.
Pokud Jarčo budeš fotit dále a s lepšími modelkami, porosteš v tomto směru jako z vody a za chvilku bude má reference jako jedna z mnoha !
Přeji mnoho úspěchů.

Jednoznačně doporučuji !!! If.

Iva

 

Je to poklad, fotky vypadají skvěle a vám se z focení ani nechce…co víc si přát?
Děkuju, bylo to fajn a ještě toho nebylo dost=)

Petra
[/one_half_last]

Scroll to top