Vyretušováno za 10 minut

pred_a_po

Vyretušováno za 10 minut

Chcete, aby vaše portréty vypadaly bezchybně, ale nehodláte trávit hodiny u počítače jejich retušováním?  Pak jste na správném místě!

V tomto kurzu vám poradím, jak správně vyretušovat portréty tak, abyste odstranili rušivé nedokonalosti pleti a dotáhli k dokonalosti rysy obličeje. A přitom aby nebylo patrné, že nějaké to digitální kouzlení proběhlo.

Co se v kurzu NEnaučíte?

– Rozmazávat pleť pomocí filtrů.
– Přehnaně bělit zuby a oční bělmo.
– Dělat strašidelně barevné oči.
– Odstraňovat mimické vrásky, abyste udělali plastovou figurínu.

Naopak by vás ale mohlo zajímat

– Co ženy chtějí nejčastěji na portrétech vyretušovat.
– Jak si ušetřit práci vhodným svícením.
– Jak přirozeně zamaskovat kruhy pod očima, pupínky nebo prozářit oči a načechrat vlasy.
– Jak zvýraznit rysy obličeje.
– Jak dosáhnout příjemných odstínů portrétů.

Naučím vás spolehlivý postup, který vás provede jednotlivými kroky přirozené, efektní retuše, a ušetří spoustu času. Vzhledem k tomu, že je kurz individuální, můžeme se zaměřit přesně na ty oblasti retuše, které vám dělají největší problémy.

kurz_retusovani_praha_fotka

Technické záležitosti

Délka kurzu: 3 hodiny

Cena: 1500,-Kč pro jednu osobu nebo 2200,-Kč pro dvě osoby

Kromě tréninku dostanete akce do Photoshopu, které vám pomůžou zrychlit vaše retušování.

Dále dostanete přehledný manuál s retušovacími postupy, abyste nic z kurzu nezapomněli.

Co na kurz říkají účastníci?

“Fotografie Jarky Hrnčárkové mě ohromily, jakmile jsem je spatřila na její webové stránce. Přestože jsem z Ostravy, nabídka osobního kurzu v Praze byla lákavá a osobní přístup a ochota mi během e-mailové komunikace potvrdila profesionalitu této fotografky.Kurz trval cca 3h a strávily jsme ho v příjemné atmosféře pražské kavárny s domácí limonádou a photoshopem :)) Vše mi bylo vysvětleno srozumitelně, hned jsem si také vše vyzkoušela na připravených fotografiích.Jako třešnička na dortu byl soubor akcí s názvem Vyretušováno za 10minut, který jsem obdržela v ceně. Výsledek na mé donesené fotce byl neuvěřitelný! Teď už jen retušovat a retušovat a retušovat.”
Vendula S.

“Zúčastnila jsem se kurzu “Vyretušováno za 10 minut”, mile mě překvapil nejen kurz, ale i samotná lektorka. Jarka je velice sympatická, usměvavá a vstřícná osoba, která vám trpělivě vysvětlí každý byť sebehloupější dotaz. Věnuje se vám podle vašich potřeb a tak je jedno, jestli s Photoshopem právě začínáte a nevíte vůbec nic, anebo už jste ve Photoshopu trochu zběhlejší. Já jsem byla první případ a tak mi bylo vysvětleno vše od základů.Líbilo se mi, že to nebylo koncipováno jen jako nějaké nezáživné teoretické žvatlání, z kterého si nic neodnesete. Ale vše se průběžně vyvažovalo praktickým ukazováním a zkoušením již řečeného/ukázaného.To vše se navíc dělo nad šálkem kávy v přátelské atmosféře kavárny, a tak odpadá strach z neosobního prostředí učeben. Z kurzu tak odcházíte s příjemným pocitem, že se vám bylo věnováno na maximum a že už opravdu víte, jak na to.

A pro případ, že byste snad přece jen ještě měli pocit, že něco zapomenete, dostanete manuál úprav plus je vám přímo do Photoshopu nahrán balíček probíraných akcí, který jako by vás znovu vedl kurzem krok za krokem. A tak mi nezbývá jinak než doporučit a těšit se na kurz pro pokročilé :)”
Petra P.

Chci si objednat kurz

  Jméno (povinné)

  Email (povinné)

  Web

  Nikdy jsem v PS nedělal (a).ZačátečníkMírně pokročilýPokročilý

  Vaše zpráva

  2 Comments

  1. […] se o retušování dozvědět víc? Přijďte na individuální kurz nebo si kupte video kurz Přirozená úprava portrétů v Photoshopu, který jsem nedávno […]

  2. […] se o retušování dozvědět víc? Přijďte na individuální kurz nebo si kupte video kurz Přirozená úprava portrétů v Photoshopu, který jsem nedávno […]

  Comments are closed.

  Scroll to top