Já jako model? Neskutečné se stalo skutečností

V sobotu jsem měla možnost setkat se s velice talentovanou fotografkou Lucií Kout. Pokud ji neznáte, doporučuji si vám projít její tvorbu, protože Lucie umí pracovat se světlem tak jako jen velice málo lidí.

 

Původně jsme plánovaly, že půjdeme spolu fotit nějakou modelku. Ale z toho nakonec sešlo, protože se nám nedařilo domluvit termén, který by vyhovoval všem. Lucii napadlo, že by ona mohla vyfotit mě. A protože jsem ji chtěla poznat, souhlasila jsem :)

 

 

Před focením jsem byla docela nervózní, protože se považuji za dosti prkenný model. Lucie mě ale ujistila, že už spolupracovala se spoustou dřev, takže jsem se nakonec tolik nebála.

 

Pohled do zákulisí

Celkem jsme fotiliy dva různé typy fotek. Nahoře jsou fotky první. Druhé, víc experimentální Lucie ještě nemá upravené. Ale můžete se alespoň podívat, jak to vypadalo ve studiu během focení, na fotce dole.

 

 

 

3 Comments

 1. Kubotaj
  September 10, 2011

  A líčení je práce tebe, fotografky, nebo photoshopu. Odpověď: “a), b) i c) je správně”, není dost podrobná! :-)
  Ten “igelit” na poslední fotce slouží k čemu? :-)

  Jinak chválím, výsledek je parádní. :-)

  Reply
  1. Pelleron
   September 12, 2011

   To byla poloprůhledná látka. Lucka přes ní fotila a vytvářela mi ornamenty na tváři. Výsledná fotka tu bohužel není, zřejmě bych jí měla doplnit :)

   Reply
 2. […] si, když jsem psala, že jako modelka jsem trochu (=hodně) statická (=jako dřevo)? Jak jsem zjistila, nemusí to […]

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top