Co jsem se naučila v…lednu

Jedním z mých loňských předsevzetí bylo, že každý měsíc budu fotit autoportrét. Bylo to zábavné, ale jeden rok mi stačil. Pro tento rok jsem se rozhodla seznamovat vás každý měsíc poznatky, které jsem za předcházejících třicet dní nasbírala.

 

A co že jsem se to naučila v lednu?

1. Že nálepky na nehty, které mají být “super long lasting” jsou vyráběny nejspíš pro někoho, jehož prací je pouze jednou za čas vyťukat nějakou SMSku. Pokud je zapřáhnete do normálního provozu, do dvou hodin vám opadají.

2. Pokud se vrhnete do velkého úklidu a v nevětrané místnosti začnete používat velké množství chloru, může vás začít pořádně bolet hlava a pálit v krku. Nehledě na to, jak chlor hezky voní.

3. Že někde v bytě je černá díra, která pohlcuje všechny balzámy na rty. A pírka do vlasů. A černé gumičky.

4. Že pět let studia ekonomie na vysoké škole není ani zdaleka předpoklad pro rychlé vyplnění daňového přiznání.

5. Že když sousedi renovují byt, můžou se provrtat až k vám do předsíně. A zedníci z toho pak budou tak fascinovaní, že si u toho budou pořizovat fotky.

6. Že když jdete po pěti letech bruslit, je dobré zkontrolovat, jestli máte na obou bruslích tkaničky. Pět let je dost dlouhá doba na to, aby se jedna z nich zvládla vyvlíknout a utéct kamsi do neznáma.

7. Že není příliš strategické uzavírat sázky po vypití několika skleniček vína. Druhý den ráno se budete dost divit, k čemu jste se zavázali.

 

Protože s obrázky vypadá všechno líp, tady je několik mých oblíbených fotek, které jsem v lednu nafotila.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top