Co jsem se naučila v … dubnu

  1. Že překládat maďarské Elle pomocí Google Goggles neposkytuje moc smysluplné výsledky. A navíc se na vás lidé ve vlaku dost divně koukají, když zběsile fotíte jednu stránku za druhou.
  2. Že neexistuje moc příjemnějších kombinací, než první jarní bouřka, miska plná jahod a napínavá knížka.
  3. Že když si chcete hrát na navigátora, nejprve je lepší si zjistit, že nemáte jít podle toho, kam na kompasu na mobilu ukazuje červené N, ale velká blikající šipka. Ostatní se vám pak nebudou smát.
  4. Že není úplně od věci pravidelně ukládat to, na čem už několik hodin pracujete. Nikdy nevíte, kdy se zedníci ze sousedního bytu z nenadání rozhodnou vypnout pojistky pro celé patro.
  5. Že když si na podzim koupíte malé boty, budou vám úplně stejně malé i na jaře. Opravdu!
  6. Že jakmile si naistalujete Evernote do mobilu, strávíte celý den děláním seznamů. Seznamů, co musíte udělat. Seznamů, co musíte koupit. Seznamů seznamů…
  7. Že existují i lepší seriály než Game of Thrones. Než mě ukamenujete, koukněte se na třetí sezonu Borgias!
  8. Že některé sázky prostě nevyhrajete. Ano, těch 150 stránek jsem prostě napsat nezvládla.
  9. Že když reklamujete presovač, protože vám dělá kávu pod malým tlakem, adekvátní opravou je podle všeho vyměnit sítko, přes které se káva cedí.
  10. Že nejlepší terapií proti stresu je procházka v přírodě a poslouchání toho, jak zpívají ptáci. Tedy alespoň těch odolných jedinců, kteří přes tu naší půlroční zimu neumrzly.

Ke konci měsíce jsem byla na dovolené ve Skotsku. Tam jsem se naučila tolik nových věcí, že to vydá na samostaný nový článek! A kovbojka s půjčováním auta od Europcar pravděpodobně vyjde na další.

Koupila jsem si konečně chytrý smatphone (ten, co jsem měla doposud byl “hloupý smatphone”, což znamená, že teoreticky by měl zvládat všechny chytré věci, ale v praxi jsem na něm sotva vyťukala SMSky. Bylo to popravdě trochu deprivující). A co udělá fotograf jako první, když si koupí chytrý smartphone? Samozřejmě nainstaluje instagram :).

Na závěr bych se s vámi ještě chtěla podělit o trochu motivace. Užijte si květen!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top