Módní portrét s Terezou

Při focení módního portrétu se pokaždé snažím vymyslet něco nového. Aby každá klientka měla trochu jiné fotky a abych pořád něco zkoušela a zlepšovala se.

 

Když jsem čekala, až Eva Fořtová Terezu nalíčí a učeše, po několika dnech, kdy bylo neustále pošmourno a zataženo, se skrz mraky prodralo několik slunečních paprsků a nádherně ozářilo jednu stěnu maskérny. Okamžitě mi bylo jasné, že světlo musím využít. Začala jstem rychle sundavat obrazy a nástěnku, které byly pověšené na zdi, odtáhla na stranu pár stolů a improvizované studio bylo hotovo :)

 

 

Tereza fotky chtěla jako dárek pro partnera k narozeninám. Nejdřív jsme focení začaly v jejím oblíbeném oblečení. Nosí nejradši černou barvu, proto jsem modely ze začátku vybírala hlavně podle toho. Chtěla jsem, aby se v nich cítila co nejvíc přirozeně. Potom jsme ještě vyzkoušely několik barevných outfitů. Sytě růžové šaty, které vidíte na fotkách dole, Tereze dodalytu správnou energii a rozzářily obličej.

 

Tereza měla pózování prostě v sobě. Stačilo dát pár tipů a hned přesně věděla, co dělat. Koukněte se, jak elegantně drží ruce na každé fotce! A ten výraz! Mohla by se od ní učit kdejaká modelka.

 

 

Chcete se naučit základy pozování, abyste od teď už na každé fotce vypadali naprosto skvěle? Stáhněte si zdarma příručku “5 tipů, jak vypadat skvěle na fotkách” v pravé horní liště. A už nikdy se nestane, že byste se sobě na fotkách nelíbila. V příručce jsou rychlé a jednoduché rady, které jsem otestovala už na několika stovkách klientek, takže zaručeně fungují :)

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top