Módní portrét s Katkou

Focení módního portrétu není jen o samotném focení, kdy rychle přijdete k fotografovi, on vás párkrát cvakne a vy se modlíte, abyste alespoň na jedné z fotek vypadala trchu k světu. Módní portrét je o zážitku, o tom, že si odpočinete, strávíte odpoledne tím, že o sebe necháte pčeovat, zažijete něco nového, najdete v sobě svou ženskost a uvědomíte si, jak jste krásná.

 

Není to o tom nechat se “vyblejsknout”, abyste měla nějakou ucházející fotku do práce nebo na Facebook. Na focení je dobré vyšlenit si víc času, abyste nebyla ve stresu, že už máte například jen deset minut, než budete muset jet vyzvednout děti ze školky. Nejprve vás nalíčí a učeše vizážistka. Před focením je dobré rozmyslet si, jak moc chcete být nalíčená – jestli chcete na fotkách vypadat přirozeně nebo by se vám naopak líbilo výraznější líčení.

 

 

 

 

 

Během samotného focení je úplně nejlepší hodit starosti a hlavně pochyby za hlavu a focení si prostě užít. Nemusíte řešit to, že si myslíte, že máte třeba velký nos nebo břicho. Od toho jsem na focení já, abych vám poradila s pózami a výrazy, které vám budou nejvíc slušet!

 

 

S Katkou jsme stihly nafotit snad všechno – od venkovních fotek přes ležérní a elegantní až k sexy fotkám ve spodním prádle. A tak to má být – během focení se toho má stihnout co nejvíc, abychom nepromarnily ani minutu a bylo pak z čeho vybírat!

 

 

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top