Co si obléct na focení V.

Všimla jsem si, že jsem už hrozně dlouho neudělala žádný článek s inspirací, co za oblečení si sbalit na focení, takže dneska napravuji. A doufám, že se k tomu dostanu častěji, protože mě tenhle typ článků moc baví připravovat, a podle reakcí je vidět, že vám se taky líbí.

 

Poslední dobou se na různých blozích a v módních časopisech setkávám s květinovými kalhotami. Moc se mi tenhle mini trend líbí a navíc na fotkách by podobně výrazné kalhoty vypadaly naprosto dokonale. Obzvláště pro majitelky krásných nohou.

 

Vždycky, když se venku oteplí, začne se mi víc líbit uvolněná, bohémská móda (kterou s příchodem pošmourného podzimu vystřídá bezvýhradná láska k černé). Z toho důvodu má podobné ladění i tento outfit.

 

#1 – Květované kalhoty

Nejvýraznějším kouskem celého modelu jsou květované kalhoty. Vzhledem k tomu, že se jedná o dost výrazný prvek, ostatní části jsem volila nenápadnější, aby kalhotám zbytečně nekonkurovaly.

 

#2 – Rozevlátá košile

Rozevlátá smetanově bílá košile z lehkého materiálu může na fotkách dramaticky vlát a navíc schová případné problematické partie (mnohem lépe než nějaké upnuté tričko).

 

#3 – Doplňky

Říká se, že vhodné doplňky dokážou rozzářit i ten nejobyčejnější outfit. Pro focení to platí dvojnásob. Díky vhodně zvolené šperkům, kloboukům, šálkám a spol. bude model vypadat mnohem promyšleněji a dodá to ten správný “fashion vzhled”, kterého se při focení s klientkami vždycky snažíme dosáhnout.

K tomuto modelu se mi skvěle hodí látková čelenka a zase pro jednu sezonu aktuální kulaté lenonky. Dodávají správný hippie nádech celému modelu.

 

#4 – Vhodné botky

Boty jsem pro tentokrát nevybrala na podpatku, ale na platformě. Působí na mě víc uvolněně a ležérně, což se k outfitu víc hodí. Nude odstín jsem zvolila z toho důvodu, že jsem nechtěla, aby na sebe boty poutaly moc pozornosti. Ta by měla všechna směřovat ke kalhotám.

 

#5 – Detaily

Na kalhotách jsou růžové květy. Celý model bude působit mnohem promyšleněji, když se k němu sladí i odstín laku na nehty a rtěnka nebo stíny. Záleží na tom, co komu sedí nebo je zvyklý používat.

 

Další barvou, která se vyskytuje na kalhotách, je zelená. Skvěle proto bude vypadat zelená kabelka. Jako bonus na sobě má zlatý řetěz, který ladí se zlatými nožičkami na brýlích a teplými odstíny béžové na botách a čelence. Může se to zdát jen jako detail, ale právě podobné drobnosti na fotce vytváří harmonii a správný módní vzhled.

 

Pokud plánujete, co si s sebou na focení sbalit, zkuste právě o drobnostech přemýšlet. Je lepší vzít si i méně oblečení, ale mít jasno v tom, co a jak zkombinovat.

Uložit

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top