Focení šatů pro Barunkulus + publikace v magazínu

Toto focení šatů pro značku Barunkulus bylo prostě za odměnu. Sešel se tým moc milých lidí, přišlo mi, že jsme všechny byly naladěné na stejné vlně. Bylo krásné počasí a focení probíhalo v nádherné lokalitě, která pro mě přímo hýřila inspirací.

Fotily jsme šaty značky Barunkulus, za kterou stojí úžasná návrhářka Barbora Miková. Její šaty jsou éterické, velice jemné s jemným nádech do fantasy nebo historie. Z toho důvodu jsem se rozhodla nafotit trochu zasněné, éterické fotky. Je to styl, který je mi hodně blízký, a šaty si o podobné ztvárnění přímo říkaly.

Focení šatů Praha

Modelka Veronika Chadtová navíc pózami i výrazy přesně vystihla atmosféru, jíž jsem se snažila dosáhnout. Jak můžete vidět na fotkách níže, jedny šaty měly krásné splývavé rukávy. Barbora na látky maluje a každý kousek je tím pádem originál. Na fotkách níže jsem proto zachytila takovou pózu, aby právě rukávy co nejlépe vynikly.

Módní focení Praha

Dalším prvkem, který jsem chtěla zdůraznit, byla nádherně bohatá sukně. Tu můžete vidět na fotkách níže. Aby bylo vidět, jak úžasně vypadá, sukni jsme pečlivě rozložily kolem Veroniky a pak ji na každou fotku ještě nadhazovaly, abychom dosáhly dramatického výsledku. U tohoto typu fotek se musí fotit na víc pokusů, aby vše sedlo tak, jak má. Ale když se to pak povede, fotky vypadají úžasně.

Focení módní kolekce

Na místě, kde focení šatů probíhalo, se nachází malé jezírko. Barbora navrhla, že by bylo super jedny šaty nafotit v něm. A Veronika souhlasila, že do jezírka kvůli fotkám vleze. Asi vám bude jasné, že pobyt v jezírku plném bahna a leknínů nebyl dvakrát příjemný. Ale Veronika se s tím poprala úžasně a kromě balancování na kameni zvládla ještě úžasně pózovat. Prostě úžasný tým! A focení by nebylo kompletní bez krásného líčení, za nějž moc děkuji Janě Petrové.

Máte zájem o podobné focení? Napište mi a domluvíme všechny podrobnosti.

Focení šatů éterické, romantické

Jak už jsem zmínila v titulku článku, fotky se dostaly i do módního časopisu BLVD. Jedna z nich se dokonce dostala na titulní stránku vydání, z čehož mám obrovskou radost!

Focení por časopis

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top