Portrétní focení Praha Portrétní focení Praha
Fotografka Praha Fotografka Praha

S čím Vám mohu pomoci?

Kouzelný portrét

Jedinečný zážitek šitý přesně na míru Vašim představám. Od jednoduchých focení po komplexní fotomontáže.

Zjistit více

Komerční focení

Vaše produkty zachycené v tom nejlepším možném světle.

Domluvme si focení

Módní portrét

Proč fotit další pasovku, když můžete vypadat jako celebrita z módního časopisu?

Zjistit více

O mně

Jmenuji se Jarka Šnajberková (dříve Hrnčárková) a jsem fotografka z Prahy.

Když jsem si před patnácti lety kupovala svůj první foťák, ani ve snu by mě nenapadlo, že focení se stane mým největším koníčkem. Když jsem si o pár let později šla pro živnostenský list, říkala jsem si, že jsem blázen. Možná, že ano, ale tenhle bláznivý sen prožívám už deset let a každý den jsem za něj víc a víc vděčná.

Plně si uvědomuji, že dělat něco dobře je dřina. Proto je mým hlavním cílem při focení zakázek odvést tu nejlepší možnou práci, aby vaše produkty a služby dostaly takovou prezentaci, jakou si zaslouží.

Co na focení říkají klienti?

caret-down caret-up caret-left caret-right
Václava Gabrielová

Fotografování u Jarky mohu všem ženám jen doporučit, protože každá si zaslouží mít takový krásný portrét, jaké Jarka vytváří. Focení probíhá v příjemné uvolněné atmosféře, Jarka Vám vše ukáže a vysvětlí, takže se nemusíte bát, že nebudete vědět, jak na to a výsledek je naprosto dokonalý.

Kristýna Fedelesová

Focení s Jarkou byl úžasný zážitek, který mohu všem jen doporučit. Jarka je velmi talentovaná a profesionální fotografka, která Vám přesně řekne, co a jak máte dělat, abyste na fotkách vypadali co nejlépe. Jsem moc ráda, že jsem si na focení tehotenskych fotek vybrala právě ji a už teď se moc těším, až se znovu potkáme při focení našeho miminka.

Alžběta Ježková

Chtěla bych Vám i slečně vizážistce moc poděkovat za celé dopoledne ! Focení jsem se obávala, protože to nepatří mezi moje nejoblíbenější činnosti, ale opravdu musím říct, že jsem se cítila fajn a výsledným fotkám jsem ani nechtěla uvěřit – na některých jsem si připadala i hezká. Takže moc děkuju za krásný make-up, příjemnou atmosféru a samozřejmě za krásný výsledek - určitě vás budu doporučovat!

Tereza Ryšavá

Úžasné, milé a profesionální focení! Paní fotografku Jarku mohu vřele doporučit. Fotky vyšli ještě lépe než jsem si představovala a focení samotné jsem si moc užila. Již teď se těším na příště.

Novinky na blogu

Napište mi

    Jméno (povinné)

    Email (povinné)

    Vaše zpráva

    Scroll to top