Co je módní portrét

Módní portrét NENÍ jen obyčejné focení, kdy přijdete k fotografovi, ten vás postaví před bílé pozadí a za dvacet minut odcházíte s nepříjemným pocitem, že nikdy nebudete vypadat jako krásky z magazínů. Módní portrét je ZÁŽITEK. Pojďme naplánovat, jaké fotky byste si přála. Chcete něco romantického? Svůdného? Elegantního? Sexy?

S čím Vám mohu pomoci

Business portréty

Profesionální, přirozené fotky pro váš business.
Víc fotek

Módní portrét

Staňte se celebritou z módního časopisu!
Více fotek

Rodinné fotky

Existujte na fotkách pro sebe i své blízké!
Víc fotek

O mně

Jmenuji se Jarka Hrnčárková a jsem portrétní fotografka z Prahy.

Mou filosofíí je, že každá žena může být krásná, což se snažím dokázat při focení módního portrétu. Neexistují nefotogeničtí lidé, pouze fotografové, kteří člověka nedokážou dostatečně uvolnit a dobře mu říct, co dělat.

Fotogenická na každé fotce

Myslíte si, že nejste fotogenická? Toho se obává velká část mých klientek. Ale není k tomu žádný důvod, protože se zkušeným fotografem je fotogenický opravdu každý. Je to jenom o tom, abyste věděla, co před fotoaparátem dělat. A s tím vám do detailů poradím.

Pro většinu mých klientek, které chtěly módní portrét, to bylo úplně poprvé, kdy profesionální focení absolvovaly. Ale díky skvělé práci vizážistky, mým radám a tomu, že se dokázaly uvolnit, na fotkách vypadají jako zkušené modelky. Přesvědčte se samy na fotkách níže!

Získejte zdarma užitečné rady, jak se sobě líbit na všech fotkách z dovolených a akcí s přáteli!

(Kromě brožury bych Vám ráda jednou měsíčně zaslala email s dalšími tipy ohledně focení. Z odběru těchto emailů se můžete samozřejmě kdykoli odhlásit.)

Objednejte se na focení

    Jméno (povinné)

    Email (povinné)

    Vaše zpráva

    Scroll to top